אודות

שמי יואב בשארי,נולדתי ואני ממשיך לגדול במושב אביאל.
תמיד נמשכתי לטבע,
מסביב למושב ישנן גבעות ופעם כשהייתי ילד היו חורשות של ברושים ואורנים.
כל ימי ילדותי ונעורי אני וחברי למושב בילינו את רוב שעות האור בגבעות, בנחל התנינים,וחורשות האורנים.
אני מאמין שבית גידולי והיכולת להתחבר ולהתרגש מהטבע הכינו אותי לעיסוקי היום בגינון.


הטבע צריך לרגש אותי,לעטוף אותי להפתיע אותי. ההנאה שלי מהטבע הינה בעיקר בהיבט החושי ולא המחשבתי.


למדתי במושב עמיקם (מושב סמוך לאביאל) בבית ספר עממי ולאחר סיום בית הספר נדדתי במספר לא קטן של בתי ספר תיכונים והתגייסתי לצבא.
לקראת סיום השרות הצבאי נחשפתי לפילוסופיה המיזרחית והחלטתי שזה התחום שמענין אותי. השלמתי בגרות ולאחר מכן למדתי פילוסופיה באוניברסיטת חיפה,ההתמקדות שלי היתה בפילוסופיה המזרחית, סין ויפן.
שם גיליתי מדוע נמשכתי לטבע בנעורי כבחבלי קסם.


ומשם הדרך לגינון היתה קצרה והכרחית.


בקטנותי חייתי בטבע, בלימודי הבנתי למה היתחברתי לטבע.לאחר הלימודים היתפתחתי מבחינת לימוד תאורטי בגינון ובו אני עוסק היום ואמשיך לעסוק עד יום מותי.


את המקצועיות בעבודה רכשתי במהלך השנים בתיכנון ועיצוב גינות פרטייות באזור מגורי - בזיכרון, בנימינה, קסריה , פרדס חנה, כרכור, גבעת עדה ,ישובי אלונה ועוד. עסקתי בפרויקטים ציבורים בכל הארץ, גידול צמחים במשק ובמקביל תיכנון וביצוע גנים פרטים וציבורים. נושאים שאני עוסק בהם היום ואעסוק בהם גם מחר.


הגינות שאני מתכנן שונות זו מזו ואין אלמנט צמחי או אחר שחוזר על עצמו בגינה. מעבודתי עם אנשים וגינות הבנתי שכל גינה שתיכננתי וביצעתי היתה ביטוי מלא לאופיים של הדיירים בבית.

 

לפני כ- 12 שנה תיכננתי וביצעתי גן בסגנון יפני בשכונה 4 בקיסריה. בעל הבית היה אדריכל. הגן היה מדהים נקי אך עוצמתי,נוכחות זורמת של כל סלע וצמח בגן. לאחר שנים התבקשתי ע"י לקוח לתכנן עבורו גן בסיגנון הגינון היפני שהוא מינימליסטי ועוצמתי כמו הטבע הפראי.


ישר עלה בראשי אותו גן יפני שיצרתי לפני שנים בקסריה והחלטתי להראות לו את הגן. החלטתי ללכת לראות את הגן לבדי. בבואי לרחוב בו ממוקם הבית, כבר ממרחק של מספר מטרים הבחנתי במשהוא שונה. הבית אותו בית אך הגינה שעשיתי נעלמה כלא היתה. לרגע נעתקה נישמתי, כעסתי נורא, ראיתי בהפיכת הגן למשהוא אחר חילול עבודתי - ואז בעודי סב על עקבותי שמעתי דלת נפתחת מאחורי. הפנתי את מבטי לאחור ועיני הבחינו באשה צעירה,פניתי אליה מגומגם והתנצלתי אם הפרעתי לה. סיפרתי לה שבזמנו לפני הרבה שניים הקמתי גינה במגרש הזה לדייר הקודם - גינה שהתחברתי אליה מאד.

טפחה לי הבחורה על הכתף ושאלה אותי - אפשר להגיד לך משהוא מבלי שתיפגע? עניתי בחיוב ואז היא אמרה -  כשבאנו לרכוש את הבית, פתחנו את שער העץ לגינה והובלנו ע"י השביל הפתלתל אל דלת הכניסה לבית ובעוד אני פוסעת בשביל הרגשתי שאני פתאום רואה את עצמי מזדהה נפשית עם הגן, שזו האני האמיתית כנראה אבל לא היתי רוצה לחלוק את זה עם אחרים.

אז הגעתי להארה : גינה הינה ראי לנפשו של האדם ,בה הוא יכול לפרוח ,אך בה הוא יכול גם לקמול,

ואז הבנתי שאני בעצם כלי בידי הלקוחות להגשים את החלומות שלהם בגינה.

אשמח להזמינך לדף ההמלצות באתר על מנת שתוכל להתרשם מאיכות העבודה והשרות של משתלת אביאל.

לכל שאלה או פניה התקשרו עכשיו - 050-5257942

או 

השאירו שם וטלפון ואחזור אליכם בהקדם האפשרי

משתלת אביאל – צובעים לך את החיים בירוק 

תכנון ועיצוב גינות בזיכרון , בנימינה, קיסריה ,פרדס חנה, גבעת עדה ,ישובי אלונה, כרכור ועוד

 

  ©  כל הזכויות שמורות למשתלת אביאל  הקמה ותכנון גינות   

Webmaster Login